Málaga, Marbella, Marbella

 • Powierzchnia 412
 • Powierzchnia działki 205
 • Pokoje 4
 • Dom Na sprzedaż

1 770 000 EUR

4 297 EUR / m²

Málaga, Marbella, Marbella

4 bedrooms House for sale in Marbella

Domy w zabudowie bliźniaczej w Sierra Blanca z wieloma opcjami indywidualizacji
Po prostu, ten rozwój ucieleśnia ekskluzywność, high-end życia, wyrafinowanie i dbałość o szczegóły, że jeden kojarzy się z jet set stylu życia na Costa del Sol. Ta prywatna, ogrodzona społeczność 22 luksusowych willi na sprzedaż w Marbelli zajmuje doskonałą działkę tuż przy Złotej Mili w zielonym podnóżu Sierra Blanca i jest blisko plaż z Błękitną Flagą, najlepszych pól golfowych, Puerto Banús i urokliwego starego miasta Marbelli.
Estetycznie, synteza nowoczesnych form architektonicznych i elementów naturalnych pozwala rozwój płynnie wtopić się w jego otoczeniu. Współczesne ostre linie architektoniczne i okna od podłogi do sufitu są łagodzone przez drewniane belki i dużo zieleni, w tym palmy i dojrzałe, zadbane ogrody. W ten sposób projekt promuje wybitne naturalne piękno Sierra Blanca, jak również jego uderzające cechy architektoniczne.
Twoja willa, tak jak sobie wymarzyłeś.
Podczas gdy funkcje, takie jak prywatny parking podziemny, tarasy na dachu, duże prywatne ogrody, sypialnie z garderobami i łazienki z wanną z widokiem na Morze Śródziemne są w standardzie, oferuje właścicielom wiele opcji wykończenia swoich domów na zamówienie.
Możliwe dodatki to prywatny basen na tarasie, jacuzzi lub kuchnia na świeżym powietrzu na tarasie na dachu, sala gimnastyczna i winda z piwnicy (poziom garażu) do sypialni na pierwszym piętrze. W ten sposób żadne dwie luksusowe wille nie muszą być takie same i możesz spersonalizować swoją wymarzoną przestrzeń życiową do najbardziej wymagających standardów.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R3430813

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.