Málaga, Marbella, Marbesa

 • Powierzchnia 672
 • Powierzchnia działki 1 049
 • Pokoje 6
 • Dom Na sprzedaż

4 195 000 EUR

6 243 EUR / m²

Málaga, Marbella, Marbesa

6 bedrooms House for sale in Marbesa

New Development: Ceny od 3.690.000 do 4.195.000. [Sypialnie: 6] [Łazienki: 5] [Powierzchnia zabudowy: 1571m2 – 1867m2].
Witamy w rozwoju, oferując trzy unikalne i luksusowe współczesne minimalistyczne domy. Wszystkie wille są zbudowane zgodnie z najwyższymi standardami.
Nasze piękne wille są odpowiednie dla par, wycieczek roboczych i rodzin zarówno dużych, jak i małych.
Mają nowoczesny design i duży obszar zewnętrzny z prywatnym basenem, leżakami, siedzeniami itp. Idealna słoneczna pogoda w Marbelli, gdzie można po prostu odpocząć lub wybrać się na wycieczki, zakupy, festiwale i inne.
Wszystkie trzy wille są zaawansowane w ich budowie i mają być ukończone w 1 kwartale 2023 roku.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R4121692

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.