Málaga, Mijas, Mijas

 • Powierzchnia 498
 • Powierzchnia działki 2 800
 • Pokoje 4
 • Dom Na sprzedaż

4 900 000 EUR

9 840 EUR / m²

Málaga, Mijas, Mijas

4 bedrooms Villa for sale in Mijas

Charakteryzująca się wizualną siłą awangardowego stylu i spektakularnym widokiem na morze willa Sena jest willą, która robi różnicę. Luksusowa, wspaniała, minimalistyczna. Głównym założeniem tego projektu było maksymalne zwiększenie jasności we wszystkich pomieszczeniach poprzez wypełnienie ich naturalnym światłem i maksymalne rozświetlenie tego miejsca.
Niezwykły kształt czyni tę willę projektem ekskluzywnym i niepowtarzalnym, zarówno pod względem architektonicznym, jak i widoków zewnętrznych. Ogród o falistych, gładkich i nowoczesnych liniach. Basen typu infinity, który zaprasza do relaksu. Spektakularne widoki na zatokę Fuengirola. Natura, widoki i prywatność otulą Cię fascynującymi wibracjami.
***1 ogromna główna sypialnia z łazienką i garderobą, a następnie kolejne 3 bardzo duże sypialnie z 2 łazienkami.***
POZIOM GŁÓWNY
Wejście na działkę przez automatyczną i niezależną bramę.
Wjazd dla samochodów przez bramę garażową z pilotem.
Wejście do willi przez drewniane, wzmocnione drzwi.
Przestronny hol wejściowy, który łączy obie kondygnacje i prowadzi do salonu o wysokości 7 metrów. Front z okładziną w środku dzielony przez boczne przeszklenia, aby podziwiać piękno widoków na ogród.
Otwarta kuchnia z dużym oknem i widokiem połączona z salonem.
Główna sypialnia z garderobą i łazienką z wanną z hidro-masażem, połączona drewnianym przejściem ze strefą siłowni.
ZEWNĘTRZNE: Zadaszony i niezadaszony taras ze strefą chill out, jacuzzi, basenem typu infinity z platformą plażową i tropikalnym ogrodem ze strefą relaksu w głębi.
Dwa miejsca garażowe, schowek na zewnątrz i boisko do koszykówki.
POZIOM GÓRNY
Strefa relaksu lub kina.
Dodatkowy pokój.
POWIERZCHNIA
Poziom główny (wnętrze): 462,60 M2 | Poziom górny: (wnętrze): 35,02 M2
Całkowita powierzchnia wewnętrzna M2: 497.74 M2
Zadaszony taras: 33.02 M2 | Taras niezadaszony: 240.27 M2
Basen: 75.20 M2
Działka: 2.813.05 M2
WARUNKI PŁATNOŚCI
CENA: 4.900.000 + PODATEK
KAUCJA: 30.000
KOSZTY
IBI (ROCZNY): 3,260 | COMMUNITY (MIESIĘCZNY): 265 | BASURA (ROCZNY): 80

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R3734782

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.