Málaga, Mijas, Mijas

 • Powierzchnia 1 232
 • Powierzchnia działki 10 000
 • Pokoje 10
 • Dom Na sprzedaż

3 500 000 EUR

2 841 EUR / m²

Málaga, Mijas, Mijas

10 bedrooms Finca-Cortijo for sale in Mijas

ANDALUZ CORTIJO, HOTEL BUTIKOWY MIJAS, LA CALA GOLF
Dom w stylu andaluzyjskim, w Cala Golf.
Posiada 10 pokoi
12 łazienek
Cała uwaga do ostatniego szczegółu jak Cortijo Andaluz. Ogrzewanie podłogowe w całym domu, przez wodę.
Jego 10 pokoi sprawia, że jest to idealne miejsce na dom do zamieszkania i posiadania wystarczającej ilości miejsca dla gości lub jako hotel butikowy.
Nieruchomość posiada widoki 360°, które można zobaczyć z gór Marbelli, Mijas i jego gór oraz Morza Śródziemnego.
Nie wahaj się zaplanować z nami wizyty, aby doświadczyć wspaniałości tego miejsca
Nieruchomość znajduje się w bardzo cichej okolicy, ale jednocześnie bardzo blisko wszystkiego i z dobrze wyposażonym dojazdem samochodem.
10 minut od La Cala de Mijas i jej plaż, gdzie znajdują się wszystkie niezbędne usługi.
30 minut od Marbelli
30 minut od międzynarodowego lotniska AGP Malaga.
30 minut od stolicy Malagi
Z przyjemnością prezentujemy ten klejnot.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4417861

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.