Andalusia, Málaga, Nagüeles

 • Powierzchnia 450
 • Powierzchnia działki 1 980
 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

2 500 000 EUR

5 556 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Nagüeles

5 bedrooms Villa for sale in Nagüeles

Niepokalana, przestronna, przytulna willa od strony południowej na 2 poziomach. Willa położona jest w dobrze rozwiniętej i pożądanej części Złotej Mili w Marbelli. 24-godzinny system bezpieczeństwa, zadaszony taras, jadalnia, buda dla psa, pralnia, salon z kominkiem, magazyn. Położony pomiędzy centrum Marbelli a Puerto Banus. Zaledwie 7-8 minut jazdy samochodem do Puerto Banus. Garaż, piwniczka na wino, designerskie meble, duży prywatny basen. Ogrodnik i sprzątaczka w cenie.
DOSTĘPNE W CZERWCU, LIPCU, SIERPNIU

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R2978371

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.