Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

 • Powierzchnia 420
 • Powierzchnia działki 640
 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

2 250 000 EUR

5 358 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

5 bedrooms House for sale in Nueva Andalucía

Ten dom z pięcioma sypialniami i pięcioma łazienkami daje ponad 420m2 przestronnej powierzchni mieszkalnej i ponad 220m2 tarasów zewnętrznych, w tym ekskluzywne solarium na dachu z panoramicznym widokiem na morze. Willa przeszła niedawno całkowitą transformację przy użyciu najwyższej jakości materiałów i wyposażenia od uznanego projektanta wnętrz Andrea Böch. Remodeling obejmował główną sypialnię i rozszerzenie, stan kuchni sztuki, niezależne mieszkanie w piwnicy i mokrej kuchni / pralni.
Rozmieszczona na czterech piętrach piwnica jest podzielona na dwie części. Przednia część przeznaczona jest na garaż, pralnię i magazyn, podczas gdy z tyłu przestrzeń została kreatywnie zaprojektowana w celu włączenia niezależnego luksusowego apartamentu z bezpośrednim dostępem do ogrodu i basenu. Dostęp do willi jest z parteru wejście, które prowadzi do podwójnej wysokości recepcji. Stąd jest dostęp do kuchni, jadalni, łazienki dla gości i salonu. Tropikalne ogrody prowadzą z obszarów salonu i obejmują podgrzewany basen i zacieniony obszar pergoli. Pierwszy poziom podłogi ma cztery podwójne sypialnie wszystkie en-suite i stąd można uzyskać dostęp do dachu góry solarium tym jacuzzi, pokryte miejsce do siedzenia, leżaki i oczywiście wspaniałe widoki.
Dont miss this unique opportunity to buy the best property in La Alzambra. Lokalizacja, jakość, w pełni umeblowane. Zadzwoń teraz, aby uzyskać spersonalizowany widok.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4111654

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.