Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

 • Powierzchnia 380
 • Powierzchnia działki 960
 • Pokoje 4
 • Dom Na sprzedaż

6 495 000 EUR

17 093 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

4 bedrooms Villa for sale in Nueva Andalucía

To więcej niż willa, to arcydzieło designu i funkcjonalności położone w spokojnym pięknie pierwszej linii golfa. Rezydencja ta w mistrzowski sposób łączy luksus, rozrywkę i niezwykłe środowisko naturalne, stając się azylem dla miłośników wypoczynku i golfa.
Po przekroczeniu jej drzwi można zanurzyć się we współczesnym doświadczeniu architektonicznym. Salon o eleganckim wystroju harmonijnie przechodzi w wysokiej klasy kuchnię, tworząc otwartą przestrzeń, która łączy się z jadalnią i salonem. Duże okna oferują panoramiczne widoki na pole golfowe Los Naranjos, zapewniając wspaniałe i relaksujące otoczenie.
Cztery sypialnie z łazienkami, każda z własnym tarasem, oferują oazę prywatności i komfortu. Główna sypialnia o powierzchni prawie 40 metrów kwadratowych wyposażona jest w garderobę i designerską łazienkę na otwartym planie, wynosząc luksus na nowy poziom.
Basen i taras to nie tylko miejsce do ochłody, ale także przestrzeń przeznaczona do relaksu i spotkań towarzyskich. Garaż dla wózków inwalidzkich z bezpośrednim dostępem do pola golfowego stanowi praktyczny i ekskluzywny akcent.
Klejnotem w koronie jest taras na dachu, artystyczne sanktuarium z kuchnią na świeżym powietrzu, częścią wypoczynkową, kinem na świeżym powietrzu i drugim basenem. Z tego podwyższonego punktu można podziwiać panoramiczne widoki na pole golfowe i dolinę, tworząc urzekającą atmosferę.
W piwnicy znajduje się starannie zaprojektowana siłownia i domowe biuro z odrobiną ciemnego drewna, dodając elementy dobrego samopoczucia i produktywności.
To nie tylko rezydencja; to architektoniczna symfonia, która łączy sztukę życia i przyjemność gry w golfa w niezapomnianą melodię. Życie tutaj to nie tylko mieszkanie w domu, to zanurzenie się w wyjątkowym doświadczeniu życiowym, w którym każdy szczegół został zaprojektowany tak, aby zachwycać zmysły i podnosić codzienne życie do wyrazu sztuki.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4186339

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.