Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

 • Powierzchnia 111
 • Powierzchnia działki 646
 • Pokoje 3
 • Dom Na wynajem

3 500 EUR / tyg.

32 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

3 bedrooms Villa for rent in Nueva Andalucía

****Nowość na rynku wynajmu 2017****
Ta urocza willa znajduje się w doskonałej lokalizacji, zaledwie kilka minut spacerem do Puerto Banus, wszystkich udogodnień i Mariny.
Dom został w tym roku całkowicie odnowiony i jest gotowy do wynajęcia na maj/czerwiec/lipiec i sierpień.
Nieruchomość posiada 2 sypialnie w głównej części domu, 1 łazienkę, kuchnię na otwartym planie i salon z jadalnią. Nieruchomość posiada również drzwi tarasowe prowadzące do ogromnego ogrodu z prywatnym basenem. Trzecia sypialnia ma osobne wejście obok domu i jest wyposażona w klimatyzację oraz łazienkę.
Dom jest wykończony w bardzo dobrym standardzie i posiada niesamowity basen i ogród. **Numer referencyjny wynajmu – CTC-2017052244 **.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R2902757

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.