Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

 • Powierzchnia 590
 • Powierzchnia działki 960
 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

3 095 000 EUR

5 246 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

5 bedrooms Villa for sale in Nueva Andalucía

Witamy w tej oszałamiającej willi położonej w doskonałej lokalizacji w zamkniętej społeczności Los Naranjos Hill Club. Nowo wyremontowana, nowoczesna w stylu andaluzyjskim. Będzie gotowa pod klucz na początku 2023 roku.
Oferuje prywatność i dużo rozrywki na zewnątrz, jak również pięknie wykończone wnętrze z wysokiej klasy urządzeń i francuski styl krajobrazu. Villa oferuje doskonały przepływ wewnątrz i na zewnątrz.
Willa ma 4 poziomy i oferuje 5 nieskazitelnie wykończone sypialnie, z których 3 są en-suite. W pełni wyposażona kuchnia, pralnia, przestronna siłownia, klimatyzacja w całej nieruchomości i dopasowane szafy.
Willa otoczona jest pięknym ogrodem z basenem. Na zewnątrz znajduje się również grill z pergolą, który doskonale nadaje się do gromadzenia rodziny i przyjaciół.
Jest zadaszony parking dla 2 samochodów.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4075501

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.