Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

 • Powierzchnia 350
 • Powierzchnia działki 1 500
 • Pokoje 5
 • Dom Na wynajem

4 000 EUR / tyg.

12 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

5 bedrooms Villa for rent in Nueva Andalucía

Dostępne przez sześć miesięcy od 1 listopada.
Jedna z najlepiej zlokalizowanych willi w rejonie Puerto Banus. Dogodne położenie wśród fantastycznych restauracji / barów i odległości spaceru do dwóch supermarketów.
Willa jest bardzo prywatna, a basen nie jest pomijany przez inne wille. Nowoczesny salon na otwartym planie, z pięknym miejscem do siedzenia na zewnątrz. Pełna klimatyzacja we wszystkich pomieszczeniach i ogrzewanie basenu dostępne dla miesięcy zimowych. Villa jest bardzo bezpieczne, z bramą wejście i wystarczająco dużo miejsca dla 3 samochodów do parkowania.
Nowo wyremontowany styl otwartego planu willi jest zarówno stylowy i idealny do życia rodzinnego i relaksu. 5G WIFI i TV z wielu języków.
Skontaktuj się z nami, aby zobaczyć!

Dodatkowe dane
 • Basen

Nr oferty: R4149160

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.