Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

 • Powierzchnia 556
 • Powierzchnia działki 1 099
 • Pokoje 4
 • Dom Na sprzedaż

2 600 000 EUR

4 677 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

4 bedrooms Villa for sale in Nueva Andalucía

Tradycyjna willa z 4 sypialniami i sąsiednią działką o powierzchni 1.084 m2 położona w ekskluzywnej i bezpiecznej społeczności Calle Orion i Tucan w Nueva Andalucia, w odległości krótkiego spaceru od klubu golfowego Los Naranjos Golf. Willa została częściowo odnowiona w 2018 roku i obecnie oferuje 4 bardzo przestronne sypialnie z łazienkami oraz salę kinową. Główna sypialnia oferuje dużą garderobę oraz własną łazienkę. Jasny salon, jadalnia i kuchnia na otwartym planie mają bezpośredni dostęp do basenu oraz jadalni na świeżym powietrzu i miejsca do grillowania. Na piętrze willi znajduje się relaksująca część wypoczynkowa z dostępem do niesamowitego tarasu na dachu z panoramicznym widokiem na pole golfowe Los Naranjos, górę La Concha i morze w kierunku Gibraltaru i Afryki Północnej. Nieruchomość posiada zarówno odkryty, jak i kryty basen z podgrzewaną wodą. Sąsiednia działka jest sklasyfikowana jako UE3, co pozwala na zabudowę 20% całkowitej powierzchni działki i możliwość zabudowy maksymalnie 25% powierzchni działki (footprint).

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Garaż

Nr oferty: R4308541

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.