Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

 • Powierzchnia 482
 • Powierzchnia działki 1 213
 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

3 900 000 EUR

8 092 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

5 bedrooms Villa for sale in Nueva Andalucía

Położony w sercu doliny golfowej, w odległości spaceru od pola golfowego Los Naranjos i wszystkich innych udogodnień, The View jest w pełni odnowionym marzeniem entuzjastów. Z każdej części tego wysokiej jakości domu roztaczają się widoki na górę La Concha i dolinę golfową. Na parterze znajduje się otwarta kuchnia Poggenpohl, jadalnia i pokój dzienny, które łączą życie wewnątrz i na zewnątrz. Na tym poziomie znajduje się również przytulne pomieszczenie biurowe i nieformalny pokój wypoczynkowy.
Na pierwszym piętrze znajduje się imponująca główna sypialnia z dużą garderobą, wysokim sklepieniem i jacuzzi, z którego można podziwiać spektakularne widoki. Na pierwszym piętrze znajduje się również druga sypialnia z łazienką.
W piwnicy znajduje się w pełni wyposażona, duża pralnia z podwójnymi urządzeniami Miele, a także trzy sypialnie, które otwierają się na salon rozrywkowy i bar. W piwnicy znajdują się drzwi od podłogi do sufitu otwierające się na basen. To otwarte uczucie wraz z wyrafinowanym, inteligentnym oświetleniem, systemem nagłośnienia i zewnętrznym miejscem do grillowania, standardową restauracyjną kuchnią zewnętrzną i barem sprawiają, że ten dom jest najlepszym domem dla entuzjastów na wybrzeżu.
Fantastyczny dom rodzinny lub fenomenalna inwestycja pod wynajem, The View jest obowiązkową pozycją dla każdego nabywcy poszukującego willi w dolinie golfowej.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R4067830

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.