Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

 • Powierzchnia 297
 • Powierzchnia działki 832
 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

1 700 000 EUR

5 724 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

5 bedrooms House for sale in Nueva Andalucía

Wspaniała, w pełni odnowiona kamienica z pięcioma sypialniami, od strony południowo-wschodniej, w fantastycznej lokalizacji Nueva Andalucia; w odległości krótkiego spaceru od Puerto Banus, plaży, barów, restauracji i lokalnych udogodnień. Nieruchomość składa się na poziomie wejściowym z salonu i jadalni na otwartym planie z wbudowanym kominkiem i drzwiami patio prowadzącymi na prywatny taras, duży ogród i basen; w pełni wyposażona kuchnia; i toaleta dla gości. Na pierwszym piętrze znajduje się apartament główny, apartament dla gości, dwie sypialnie dla gości i łazienka dla gości. Niższy poziom nieruchomości ma dostęp do prywatnego garażu z parkingiem na trzy samochody; apartament dla gości z możliwością bycia apartamentem dla gości z miejscem na aneks kuchenny i część wypoczynkową; pomieszczenie do przechowywania; i pralnia. Inne funkcje obejmują windę na wszystkie poziomy, ciepłą i zimną klimatyzację, elektryczne żaluzje, wbudowane szafy i prywatny podjazd dla trzech lub więcej samochodów.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R3501649

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.