Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

 • Powierzchnia 385
 • Pokoje 3
 • Dom Na sprzedaż

795 000 EUR

2 065 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

3 bedrooms Townhouse for sale in Nueva Andalucía

UNDER OFFER: fantastyczny front-line golf town-house w tym popularnym kompleksie, który jest manicured i utrzymywane jak park tylko kilka minut od Aloha Golf Club. Ta nieruchomość jest wyjątkowa, gdzie zarówno golf i morze widoki można cieszyć się z wszystkich tarasów. Duży hol wejściowy prowadzi do podzielonego poziomu salonu i jadalni z otwartym kominkiem i bezpośrednim dostępem do zadaszonego tarasu i ogrodu. Duży garaż (3-4 samochody) jest dostępny bezpośrednio z domu. Na terenie obiektu znajdują się 2 baseny i kort tenisowy. 3 pełne apartamenty i wspaniały taras na dachu uzupełniają ten dobrze utrzymany i przestronny dom miejski.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R3730333

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.