Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

 • Powierzchnia 278
 • Powierzchnia działki 1 103
 • Pokoje 4
 • Dom Na sprzedaż

2 495 000 EUR

8 975 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

4 bedrooms Villa for sale in Nueva Andalucía

Słoneczna willa z 4 sypialniami położona w pierwszej linii do pola golfowego Los Naranjos, dzięki czemu ma fantastyczne widoki i bezpośredni dostęp do pola z ogrodu. Nieruchomość została utrzymana w przytulnym stylu Hamptons i jest gotowa do natychmiastowego zajęcia jako doskonały dom wakacyjny dla golfistów, inwestycja w wynajem lub dom rodzinny.
Podwójne bramy prowadzą do przestronnego wejścia forecourt z automatyczną bramą do podwójnego garażu i kroki do drzwi wejściowych wchodzących do małego holu prowadzącego do dwóch podwójnych sypialni dzielących dobry rozmiar rodzinnej łazienki, szatni dla gości i obszarów recepcyjnych.
Jasny pokój przyjęć cieszy się elegancki otwarty kominek i ładne bay z przesuwanymi drzwiami na przestronny taras BBQ i bar Gazebo otaczający prywatny basen. Również z salonu są drzwi do w pełni wyposażonej kuchni, jadalni łatwo siedząc 6 osób i do zadaszonego tarasu, który obecnie jest używany jako jadalni zewnętrznej.
Schody prowadzą na górne piętro, które prowadzi do głównego apartamentu i drugiego apartamentu z podwójną sypialnią. Ponadto, lądowanie ma drzwi do dużego solarium z krytym strzechą tarasem i dużym jacuzzi oferuje zapierające dech w piersiach widoki na pole golfowe.
Właściwość korzysta z obfitości światła i z działki o nas z dodatkowej ziemi zielonej strefy ma zaletę piękny obszar do przodu, który został położony na trawniku tworząc doskonałą bezpieczną plac zabaw dla dzieci w połączeniu z formalnym przednim ogrodem.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R4153966

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.