Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

 • Powierzchnia 854
 • Powierzchnia działki 1 643
 • Pokoje 6
 • Dom Na sprzedaż

3 350 000 EUR

3 923 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Nueva andalucía

6 bedrooms Villa for sale in Nueva Andalucía

WSPANIAŁA WILLA POŁOŻONA W SERCU DOLINY GOLFOWEJ W NUEVA ANDALUCÍA.GATED ESTATE. POŁUDNIOWO-ZACHODNIA ORIENTACJA Z WIDOKIEM I BEZPOŚREDNIM DOSTĘPEM DO KLUBU GOLFOWEGO LAS BRISAS REAL. SKŁADA SIĘ Z: HOLU WEJŚCIOWEGO, PRZESTRONNEGO I JASNEGO SALONU/JADALNI Z DOSTĘPEM DO ZADBANYCH OGRODÓW I STREFY BASENOWEJ. KUCHNIA W PEŁNI WYPOSAŻONA. 6 SYPIALNI, 5 ŁAZIENEK (1 Z NICH Z JACUZZI), BIBLIOTEKA I MIEJSCE DO PRACY. NIEZALEŻNY APARTAMENT DLA GOŚCI. PRYWATNY GARAŻ NA KILKA SAMOCHODÓW.
DZIAŁKA: 1643 M2, POWIERZCHNIA ZABUDOWY: 854M2 + 84 M2 TARASU.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R4077949

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.