Oeiras, Oeiras e São Julião da Barra, Paço de Arcos e Caxias, Oeiras parque

 • Powierzchnia 185
 • Pokoje 4
 • Rok budowy 2022
 • Dom Na sprzedaż

1 341 200 EUR

7 248 EUR / m²

Oeiras, Oeiras e São Julião da Barra, Paço de Arcos e Caxias, Oeiras parque

Villa Oeiras Oeiras parque

Vistabella znajduje się w centralnym regionie Oeiras, dobrze zaplanowanej dzielnicy w pobliżu kilku punktów, które sprawiają, że codzienne życie jest znacznie lżejsze i bardziej praktyczne. Sąsiadując z otaczającym Parque dos Poetas, centrum handlowym Oeiras Parque, pięknymi plażami regionu, szkołami i szpitalami referencyjnymi, życie tutaj oznacza bycie zaledwie kilka minut od wszystkiego, czego potrzebujesz.

Kondominium obejmuje rozwój Boulevard, składający się z willi z 4 sypialniami o nowoczesnej architekturze: właściwości z obszarem dla smakoszy i prywatnym basenem na jednostkę, a także ogród. Dzięki luksusowym wykończeniom, pokoje dzienne willi Boulevard są wygodne i wyrafinowane, z sufitami o podwójnej wysokości i bogatym naturalnym oświetleniem. Wille te zostały zaprojektowane tak, aby spełnić wszystkie aktualne wymagania, od pokoi, które można przekształcić w biuro, po salony i kuchnie gotowe na przyjęcie rodzin i przyjaciół.

Prestiżowa VistaBella oferuje swoim mieszkańcom następujące udogodnienia:
Taras VistaBella Club z siłownią, SPA,
Strefa Gourmet
Baseny i kort do padla;
Plac zabaw;
Zielony park miejski;
Panele słoneczne fotowoltaiczne; Podziemny ekopunkt.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: PF29282

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.