Polska, warmińsko-mazurskie, Pozezdrze

 • Powierzchnia 95
 • Powierzchnia działki 4 000
 • Pokoje 4
 • Rok budowy 2022
 • Dom Na sprzedaż

1 100 000 PLN

11 579 PLN / m²

Polska, warmińsko-mazurskie, Pozezdrze

Całoroczny second home nad jeziorem Pozezdrze

Całoroczne domy nad jeziorem Pozezdrze
pomiędzy Giżyckiem a Kruklankami | 150 m do wody

Domy całoroczne, w stanie deweloperskim, wnętrza zostaną wykończone zgodnie z projektem i gustem Klienta.

Zlokalizowane tak, aby każdemu z nich zapewnić widok na przepiękną panoramę jeziora, szlak rzeki Sapina czy lasy Puszczy Boreckiej.
200 m do plaży, na której znajduje się boisko i zabudowa rekreacyjna.

Tradycyjny pomost na palach gwarantuje bliski dostęp do jeziora naprzeciwko działek (realizacja zimą 2023-2024r.) z wspólnej linii brzegowej o długości ponad pół kilometra.

Każdy dom to obiekt parterowy z użytkowym poddaszem. Zaprojektowany na planie prostokąta z dachem dwuspadowym krytym dachówką, wykończony drewnem w stylu mazurskim.

Lokalizacja:

Domki położone w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich, w cichym i spokojnym miejscu, sprzyjającym wypoczynkowi, za miejscowością Pozezdrze, w sąsiedztwie jeziora o takiej samej nazwie.

7 minut jazdy do Kruklanek
10 minut jazdy od Giżycka

Rozkład:

Na parterze od strony południowo-wschodniej zlokalizowano otwarty salon z jadalnią z wyjściem na zadaszony taras (duże okna z widokiem w kierunku jeziora i na okoliczne łąki) oraz kominek lub piec na drewna.
W salonie znajdować się będą drewniane schody prowadzące na poddasze. Na poddaszu można zaaranżować dwie sypialnie, w tym jedną z wyjściem na drewniany taras.

Pow. użytkowa: 95,51 m2
Pow. użytkowa parteru: 66,01 m2
Pow. poddasza użytkowego: 29,50 m2
Taras na parterze: 17,00 m2
Taras/balkon na piętrze: 10,00 m2

Lasy po drugiej stronie jeziora, których panorama widoczna będzie z każdego domu, są świetnym miejscem do uprawiania turystyki rowerowej i pieszej. Wiele ścieżek prowadzących przez piękne krajobrazowo obszary łączy się z trasami rowerowymi w Krainie Jezior i pozwala aktywnie spędzać czas na Mazurach.

Domy są wybudowane, gotowe do wykończenia.
Działki są zagospodarowane. Zapraszam na prezentację!

Inwestycja: Jezioro Pozezdrze

Jezioro Pozezdrze

Całoroczne domy nad jeziorem Pozezdrze pomiędzy Giżyckiem a Kruklankami | 200 m do plaży i wody  Działki położone są w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich, w cichym i spokojnym miejscu, sprzyjającym wypoczynkowi, za miejscowością Pozezdrze, w sąsiedztwie jeziora o takiej samej nazwie. Domy całoroczne, w stanie deweloperskim, wnętrze do wykończenia według…

Nr oferty: 697431

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.