Andalusia, Málaga, Puerto banús

 • Powierzchnia 400
 • Powierzchnia działki 1 052
 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

3 300 000 EUR

8 250 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Puerto banús

5 bedrooms Villa for sale in Puerto Banús

Wolnostojąca willa, Puerto Banús, Costa del Sol.
5 sypialni, 5 łazienek, zabudowa 400 m², taras 300 m², ogród/działka 1052 m².
Ustawienie : blisko do pola golfowego, blisko do portu, blisko do sklepów.
Orientacja: południowa.
Stan : doskonały.
Basen : prywatny.
Klimatyzacja : klimatyzacja.
Widoki: morze, ogród, basen.
Cechy : Zadaszony taras, wbudowane szafy, prywatny taras, schowek, pomieszczenie gospodarcze, marmurowe podłogi, podwójne szyby.
Umeblowanie: w pełni umeblowane.
Kuchnia: w pełni wyposażona.
Ogród: prywatny.
Bezpieczeństwo: kompleks z bramą, 24-godzinna ochrona.
Parking: garaż, więcej niż jeden.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R2974733

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.