Rio Maior, Rio Maior, Rio maior

 • Powierzchnia 110
 • Pokoje 3
 • Dom Na sprzedaż

490 000 EUR

4 455 EUR / m²

Rio Maior, Rio Maior, Rio maior

Villa Rio Maior

Willa z 3 sypialniami, 147 m2 (powierzchnia zabudowy brutto), osadzona na działce o powierzchni 3.248 m2, z basenem i ogrodem, w Rio Maior, Santarém. Willa składa się z dwóch pięter. Parter składa się z salonu, w pełni wyposażonej kuchni i łazienki. Pierwsze piętro składa się z trzech sypialni, łazienki, balkonu i ganku. Z klimatyzacją we wszystkich pomieszczeniach, kominkiem w salonie i otwartymi widokami. Willa jest w bardzo dobrym stanie zachowania. Składa się z nieruchomości miejskiej i dwóch rustykalnych.Willa 9 minut jazdy samochodem od Rio Maior, 21 minut od centrum Santarém i 1 godzinę od Lizbony.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Taras
 • Garaż
 • Alarm

Nr oferty: 65550

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.