Andalusia, Málaga, Río real

 • Powierzchnia 700
 • Powierzchnia działki 2 780
 • Pokoje 8
 • Dom Na sprzedaż

2 890 000 EUR

4 129 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Río real

8 bedrooms Villa for sale in Río Real

Wyjątkowa i duża willa z 8 sypialniami, położona w pierwszej linii golfowej, na 3 poziomach w Golf Rio Real, Los Monteros, Marbella
Golf Rio Real to urbanizacja golfowa w Los Monteros, po stronie lądu przy głównej drodze. Znany z Spa Hotel Incosol, jeden z oryginalnych pól golfowych Golf Rio Real do Costa del Sol, duże wille i dobrze znane kompleksy, takie jak Birdie Club, Green Life Village i przylegających Torre Real. Położona jest zaledwie kilka kilometrów na wschód od Marbelli, a naprzeciwko znajduje się znana plaża.
Willa na 3 poziomach składa się z:
Parter: hall, toaleta, 2 pokoje dzienne/salony, jadalnia, wszystkie z bezpośrednim dostępem do zadaszonych tarasów od strony południowej, profesjonalna kuchnia, pralnia, 1 duża sypialnia z łazienką oraz przylegający do kuchni pokój dla pokojówek i łazienka.
Pierwsze piętro: Salon z tarasem od frontu, główna sypialnia z łazienką i 2 kolejne sypialnie, obie z łazienkami.
Częściowe podpiwniczenie: Apartament z salonem z bezpośrednim wyjściem do ogrodu, 2 sypialnie z łazienkami. Sypialnia i łazienka dla personelu.
Willa jest w pełni klimatyzowana i posiada centralne ogrzewanie, ma normalny alarm i alarm obwodowy. Został odnowiony 2005 i jest w bardzo dobrym stanie.
Ogród jest piękny krajobraz i obszar basen wyjątkowy z bardzo duży basen i piękny pawilon basen z grillem i piwnicy, w tym garderoby, sauna i łaźnie pokoje.
Odległości piesze w minutach:
Klub golfowy: 3
Plaża: 15
Odległości samochodem w minutach:
Plaża: 3
Udogodnienia: 5
Marbella: 5
Puerto Banus: 10
San Pedro: 15
Lotnisko: 30

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R78192

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.