Sprzedane

Konstancin-Jeziorna, Strefa A, SIENKIEWICZA PRZY PARKU ZDROJOWYM - WILLA MUSZKA

 • Powierzchnia 2 650
 • Powierzchnia działki 2 650
 • Pokoje 4
 • Rok budowy 1927
 • Dom Na sprzedaż

2 700 000 PLN

1 019 PLN / m²

Konstancin-Jeziorna, Strefa A, SIENKIEWICZA PRZY PARKU ZDROJOWYM - WILLA MUSZKA

KONSTANCIN STREFA A. NAJLEPSZY Z ADRESÓW

KONSTANCIN. STREFA A – NAJBARDZIEJ POŻĄDANA Z LOKALIZACJI
Działka o powierzchni ponad 2500 m2 – niezwykła nieruchomość w sercu uzdrowiskowo – letniskowej części przedwojennego Konstancina.

LOKALIZACJA:
Niezwykła lokalizacja, na jednej z najbardziej prestiżowych ulic w Konstancinie, w pożądanej strefie A  uzdrowiskowo – letniskowej, części przedwojennego Konstancina zlokalizowana jest przepiękna działka w otoczeniu starodrzewia. Tuż przy deptaku i parku, w niewielkiej odległości od konstancińskich tężni. Przepiękna sceneria, zielona przestrzeń wokół Willi i zachowany układ przedwojennej architektury ulic sprawia, że jest to miejsce wyjątkowe.

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA OBIEKTEM ZABYTKOWYM. DLA PRAWDZIWYCH KONESERÓW.

AKTUALNY STAN NIERUCHOMOŚCI:
Działka z ogromnym potencjałem z domem zabytkowym, historycznym zlokalizowanym na skraju nieruchomości.
Willa to wyjątkowa nieruchomość projektu znanego przedwojennego architekta, która została wzniesiona w w wersji pierwotnej ok 1910 a finalnie w 1921 roku, na prostokątnej działce o powierzchni ok. 2650 m2, otoczona starodrzewem i ozdobnymi krzewami. Willa w stanie do remontu, ma cechy architektury rodzimej, z elementami neobaroku i stylu dworkowego. Parterowa, murowana, o powierzchni ok. 123,19 m2, na planie kwadratu, przykryta jest wysokim mansardowym dachem z facjatkami oraz poprzedzona od frontu parterową drewnianą werandą, zachodzącą częściowo także na elewacje boczne. 

Od 1990 roku wpisana jest do rejestru zabytków – jest ciekawym obiektem tak dla mieszkańców i gości wpisując się w dawny klimat przedwojennego Konstancina.

WILLA – OBECNIE
Willa, w obecnym stanie, rozłożona jest na 3 kondygnacjach. Parter to salon (40 m2), kuchnia (16 m2), WC. Na pierwszym piętrze są 4 pokoje oraz łazienka. Poddasze wymagające adaptacji. Na posesji dodatkowo służbówka, dom o powierzchni około 123 m2. Niezwykła lokalizacja przy ulicy Sienkiewicza od razu przy Parku. Jest możliwość wykorzystania terenu działki na tyłach Willi. 

INFORMACJE NA TEMAT MOŻLIWEJ MODERNIZACJI
 
By dowiedzieć się więcej o tej nieruchomości i szczegółach dotyczących potencjału działki, rozbudowy i projektu budowy nowego – zapraszam do kontaktu!
Jednocześnie – jest to jedynie koncepcja architektoniczna, która może być 
————————————————————————————————

Dodatkowe dane
 • Stan: do remontu
Lokalizacja

Strefa A

Konstancin Jeziorna to urocza miejscowość położona niedaleko, około 20 km, od centrum Warszawy. Pomimo bliskości dużego miasta, Konstancin zachował swój uzdrowiskowy charakter. Niewiele ponad sto lat temu były to lasy należące do majątku ziemskiego rodziny hrabiów Potulickich, dziś również Konstancin wzbudza zainteresowanie zamożnych person uciekających z warszawskiej aglomeracji. Strefa A w Konstancie to wypoczynkowe miasto-ogród na skarpie pradoliny Wisły, wzdłuż rzeki Jeziorki – cicha i zielona alternatywa, dla tych, którzy chcą zostawić miasto w tyle,

Nr oferty: 424601

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Wyślij wiadomość

Dominika Liwia Majchrzak

Senior Real Estate Advisor & Lawyer | Team Leader

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.