Andalusia, Málaga, Sierra blanca

 • Powierzchnia 793
 • Powierzchnia działki 2 025
 • Pokoje 6
 • Dom Na sprzedaż

6 575 000 EUR

8 292 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Sierra blanca

6 bedrooms Villa for sale in Sierra Blanca

Wyjątkowa nowoczesna willa, w jednym z najbardziej prestiżowych obszarów Marbelli – Sierra Blanca.
Z najbardziej imponującymi panoramicznymi widokami na wybrzeże Morza Śródziemnego, które można podziwiać z każdego zakątka domu, ta piękna nieruchomość oferuje wszystko, co można sobie wymarzyć.
Przestrzenie życiowe są otwarte koncepcyjnie, płynąc swobodnie do siebie z ogrodu i w, ciesząc się na zewnątrz niezapomniane zachody słońca przez cały rok dzięki Marbella uprzywilejowany mikroklimat.
Z działką 2.025m2, powierzchnia zabudowana 1.122m2, tarasy 330m2 willa oferuje 5 przestronnych sypialni z łazienkami, apartament serwisowy, 2 toalety, piwnica na wino, basen, prywatny ogród, obszar SPA, parking dla 4 samochodów i 24 godziny bezpieczeństwa w najbardziej zabezpieczonej urbanizacji w Marbelli.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R4140619

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.