Andalusia, Málaga, Sierra blanca

 • Powierzchnia 767
 • Pokoje 3
 • Dom Na sprzedaż

2 690 000 EUR

3 508 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Sierra blanca

3 bedrooms House for sale in Sierra Blanca

Nowoczesny dom na sprzedaż z widokiem na morze, położony na wzgórzach prestiżowej urbanizacji Sierra Blanca, znajduje się na terenie Meisho Hills, zamkniętej społeczności z całodobową ochroną i najlepszymi udogodnieniami dla mieszkańców. Dom o powierzchni 767 m2 posiada wszystkie poziomy połączone windą, 2 piętra i niesamowity taras na dachu (powierzchnia tarasów wynosi 159 m2) z solarium, jacuzzi, grillem, miejscem do spożywania posiłków na świeżym powietrzu i miejscami do relaksu. Hol wejściowy z reprezentacyjnymi schodami prowadzi do przestronnego salonu na otwartym planie z salonem telewizyjnym, w pełni wyposażoną kuchnią z wyspą i jadalnią połączoną z tarasem do spożywania posiłków na świeżym powietrzu, gdzie znajduje się prywatny basen. Prywatny garaż może pomieścić 3 samochody.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R3955453

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.