Andalusia, Málaga, Sierra blanca

 • Powierzchnia 610
 • Powierzchnia działki 1 200
 • Pokoje 5
 • Dom Na wynajem

15 000 EUR / tyg.

25 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Sierra blanca

5 bedrooms Villa for rent in Sierra Blanca

Ta nowoczesna willa znajduje się w Sierra Blanca na Złotej Mili z całodobową ochroną.
Nieruchomość składa się z holu wejściowego prowadzącego bezpośrednio do salonu i jadalni, skąd roztaczają się widoki, które zapierają dech w piersiach. Na terenie obiektu znajduje się duży basen, altana i miejsce do wypoczynku oraz zadaszony taras.
Kuchnia jest w pełni wyposażona we wszystkie nowoczesne urządzenia i prowadzi na zewnątrz, gdzie znajduje się kolejna jadalnia i miejsce do grillowania. Na tym poziomie znajdują się 2 duże sypialnie dla gości i łazienka.
Na najwyższym piętrze znajduje się bardzo duży apartament główny z 2 garderobami i prywatnym tarasem z panoramicznym widokiem na morze i góry.
Na niższym piętrze znajduje się sala kinowa, winiarnia i 2 kolejne sypialnie z bezpośrednim wyjściem do ogrodu.

Nr oferty: R2939663

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.