Andalusia, Málaga, Sierra blanca

 • Powierzchnia 882
 • Powierzchnia działki 2 168
 • Pokoje 6
 • Dom Na sprzedaż

7 800 000 EUR

8 844 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Sierra blanca

6 bedrooms Villa for sale in Sierra Blanca

Oszałamiająca willa obecnie w budowie z klasyczną andaluzyjską architekturą i dachem pokrytym dachówką oferuje nieporównywalną mieszankę współczesnego szyku i tradycyjnego powabu. Rezydencja jest prawdziwym dziełem sztuki, które łączy w sobie elegancję i komfort. Zbudowana jest na przestronnej działce i zapewnia dużo prywatności. Wspaniały ogród będzie jednym z Twoich ulubionych miejsc na spacery i relaks po długim dniu. Willa składa się z 6 sypialni i 9 łazienek. 3 z sypialni znajdują się na pierwszym piętrze, w tym imponujący apartament główny. Wchodząc do nieruchomości na parterze, znajduje się dobrze usytuowana przestrzeń życiowa z miejscem do siedzenia i jadalnią. Pięknie zaprojektowany salon w znacznym stopniu przyczynia się do prestiżu i pozycji tej luksusowej rezydencji w Marbelli.
Dodatkowo w domu znajduje się przestrzeń przeznaczona wyłącznie do zabawy lub relaksu Pokój gier, winiarnia, sauna, łaźnia turecka i biblioteka domowa.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R3968653

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.