Sintra, Sintra (santa Maria e São Miguel, São Martinho e São Pedro de Penaferrim), Sintra

 • Powierzchnia 305
 • Powierzchnia działki 3 450
 • Pokoje 3
 • Dom Na sprzedaż

2 250 000 EUR

7 390 EUR / m²

Sintra, Sintra (santa Maria e São Miguel, São Martinho e São Pedro de Penaferrim), Sintra

Villa Sintra

Willa z 3 sypialniami, o współczesnej architekturze, z niezakłóconym widokiem na góry, wszczepiona w działkę o powierzchni 3450 m2, z podgrzewanym basenem, częścią wypoczynkową, trawnikiem i rozległym ogrodem.

Główne obszary:

Parter:

. Salon
. Kuchnia
. Apartament główny z garderobą
. Sypialnia
. sypialnia
. łazienka
łazienka
. Spiżarnia
. Pralnia

Pierwsze piętro:
. Pokój dzienny/gabinet na antresoli
. taras
. łazienka

W części ogrodowej znajduje się również aneks z aneksem kuchennym, pokojem dziennym i łazienką, który obsługuje strefę basenową.

Willa wyposażona jest w klimatyzację we wszystkich pomieszczeniach, podgrzewacz wody, ładowarkę do samochodów elektrycznych, monitoring, bramy elektryczne, panele słoneczne i rolety elektryczne.

Nieruchomość zawiera garaż na 4 samochody.

Znajduje się w bardzo spokojnej okolicy, zaledwie kilka minut od najlepszych pól golfowych i międzynarodowych szkół, 20 minut od centrum Cascais i 15 minut od centrum Lizbony, w pobliżu restauracji, supermarketów, usług i dostępu do autostrad IC19 i A5.

Porta da Frente Christies jest agencją nieruchomości, która działa na rynku od ponad dwóch dekad. Skupia się na najwyższej jakości domach i inwestycjach, nie tylko na rynku sprzedaży, ale również na rynku wynajmu. Firma została wybrana przez prestiżową markę Christies International Real Estate do reprezentowania Portugalii w obszarach Lizbony, Cascais, Oeiras i Alentejo.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Alarm

Nr oferty: PF29197

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.