Andalusia, Cádiz, Cádiz

 • Powierzchnia 812
 • Powierzchnia działki 1 500
 • Pokoje 4
 • Dom Na sprzedaż

2 800 000 EUR

3 449 EUR / m²

Andalusia, Cádiz, Cádiz

4 bedrooms Villa for sale in Sotogrande

Fabulous Villa w budowie w Sotogrande Alto
Due for completion mid 2023, this contemporary villa is situated in F zone of
Sotogrande Alto na działce 1500m2 z 668m2 zbudowany, który będzie dystrybuowany na 4 poziomach połączonych windą do wszystkich pięter.
Na głównym piętrze znajduje się przestronny hol wejściowy prowadzący do dużego salonu-jadalni i kuchni, które wychodzą na basen i piękne widoki. Również na tym piętrze będzie jedna sypialnia en-suite, szatnia dla gości, pomieszczenie gospodarcze i spiżarnia. Pierwsze piętro będzie miał przestronny apartament główny i dalsze dwa podwójne en-suite sypialnie, które będą dzielić hojny lądowania, które mogą być miejsce pracy lub salon.
Duży dolny poziom będzie miał 100m2 wielofunkcyjnej sali, pralnia obok otwartej przestrzeni suszenia powietrza, maszynownia i sklep. Z tej kondygnacji jest wewnętrzny dostęp do potrójnego garażu. Dostęp z ogrodu jest półpiwnica dostępna z obszaru basenu z szatnią / toaletą i dalszymi magazynami.
W całej willi jest w sumie 215m2 tarasów, zarówno pokryte i odkryte, w tym bajeczny obszar chill na dachu.
Instalacje będą obejmować ogrzewanie podłogowe w całym, zautomatyzowany
system wentylacji, odwracalne klimatyzacji i różnych jakości marmurów i płytek dla kuchni, łazienek i tarasów.
Willa wolnostojąca, Sotogrande Alto, Costa del Sol.
4 Sypialnie, 5.5 Łazienki, Zbudowany 668 m², Taras 215 m², Ogród/działka 1500 m².
Ustawienie : blisko portu, blisko szkół, blisko lasu, blisko przystani, urbanizacja.
Orientacja : Wschodnia.
Stan : Doskonały, Nowa konstrukcja.
Basen : prywatny.
Klimat : Klimatyzacja, ciepła klimatyzacja, zimna klimatyzacja, ogrzewanie U/F, łazienki U/F/H.
Widoki: góry, panorama, basen, las.
Cechy : Zadaszony taras, winda, wbudowane szafy, prywatny taras, pomieszczenie gospodarcze, łazienka, dostęp dla osób niepełnosprawnych, podwójne szyby, Domotyka, piwnica.
Meble: nieumeblowane.
Kuchnia: w pełni wyposażona.
Ogród: prywatny, krajobrazowy, łatwy w utrzymaniu.
Bezpieczeństwo: kompleks z bramą.
Parking: garaż, więcej niż jeden.
Media : Elektryczność, Woda pitna.
Kategoria: Luksusowe, Współczesne.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R4273834

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.