Málaga, Estepona, The golden mile

 • Powierzchnia 272
 • Pokoje 4
 • Dom Na sprzedaż

2 590 000 EUR

9 523 EUR / m²

Málaga, Estepona, The golden mile

4 bedrooms Townhouse for sale in The Golden Mile

Dom przy plaży w Oasis Club, Golden Mile, Hiszpania na sprzedaż!
Ta nieruchomość składa się z 2 kamienic zjednoczonych w celu stworzenia 3 sypialni wolnostojącej
Willa z 4 łazienkami w uprzywilejowanej lokalizacji przy plaży na słynnej Złotej Mili w Marbelli.
Mile w Marbelli.
Niższy poziom nieruchomości mieści 3 hojne wielkości
podwójne sypialnie, wszystkie z ich odpowiednimi łazienkami. Na niższym poziomie
znajdziemy również oddzielną pralnię i pomieszczenie do przechowywania. Na górny poziom nieruchomości można
2 oddzielne klatki schodowe, gdzie znajduje się imponujący pokój dzienny
i jadalnię, z widokiem na Morze Śródziemne. Na tym poziomie znajduje się również pełna
łazienkę, która służy jako toaleta dla gości, jak również pełnowymiarową kuchnię, która korzysta z
przylegający taras, na którym można cieszyć się poranną kawą i wieczorną kolacją.
Ta nieruchomość może się również pochwalić jednym z niewielu tarasów na dachu kompleksu, oferując fantastyczne widoki na
wybrzeże Marbelli i kontynent afrykański na horyzoncie.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R4073092

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.