Málaga, Estepona, The golden mile

 • Powierzchnia 300
 • Pokoje 3
 • Dom Na sprzedaż

950 000 EUR

3 167 EUR / m²

Málaga, Estepona, The golden mile

3 bedrooms Townhouse for sale in The Golden Mile

Kamienica położona w samym sercu Golden Mile, nieruchomość znajduje się wewnątrz osiedla Altos de Puente Romano,
z łatwym dostępem do autostrady i w odległości spaceru od Puente Romano,
Kamienica znajduje się na zamkniętym osiedlu z całodobową ochroną.
na pierwszym piętrze znajduje się część dzienna, wspólny kominek, toaleta Guess i dwa tarasy, jeden mały od strony północnej i główny taras prowadzący do ogrodu od strony południowej
na drugim piętrze znajduje się główna sypialnia z prywatnym tarasem i łazienką, pozostałe trzy dwuosobowe sypialnie mają wspólną łazienkę
poziom podziemny ma bezpośredni dostęp z parkingu, pralni i dużo miejsca na wymyślenie innej części dziennej, dodatkowego pokoju, sali kinowej

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4414693

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.