Andalusia, Málaga, Valle romano

 • Powierzchnia 424
 • Powierzchnia działki 1 031
 • Pokoje 4
 • Dom Na sprzedaż

2 495 000 EUR

5 885 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Valle romano

4 bedrooms Villa for sale in Valle Romano

Spektakularny projekt willi w budowie z fantastycznym widokiem na morze, golf i góry.
Budowa kończy się we wrześniu 2024 roku.
Spektakularna willa z 4 sypialniami, 4 łazienkami i 1 toaletą podzielona na 3 piętra. Z parteru roztacza się częściowy widok na morze, a z pierwszego piętra i solarium roztacza się spektakularny widok na morze, góry i pole golfowe. Bardzo przestronna piwnica z garażem i miejscem na kilka samochodów.
Valle Romano znajduje się w jednym z głównych ośrodków turystycznych na świecie, w gminie Estepona, na wybrzeżu Costa del Sol, na południu Hiszpanii. Estepona cieszy się wyjątkowym klimatem, ze średnimi temperaturami wiosną 21º C, latem 25º C, jesienią 16º C i zimą 14º C. Klimat ten jest idealny do uprawiania golfa przez cały rok iz tego powodu najszersza gama pól golfowych w Europie koncentruje się w tym regionie.
Ponadto Valle Romano znajduje się w pobliżu dużych skupisk ludności, takich jak Marbella, Malaga, Ronda, Sotogrande, Algeciras, Gibraltar i Sewilla.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R4632814

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.