Andalusia, Málaga, Valtocado

 • Powierzchnia 420
 • Powierzchnia działki 1 100
 • Pokoje 4
 • Dom Na wynajem

4 500 EUR / tyg.

11 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Valtocado

4 bedrooms Villa for rent in Valtocado

Dostępne na wynajem długoterminowy od sierpnia 2022 roku!!!
Cztery łóżka wolnostojąca willa w Valtocado,Mijas.
Właściwość jest cztery łóżko wolnostojąca willa z pięknymi widokami w dół do wybrzeża, góry i wsi.
Willa jest podzielona na trzy poziomy z prywatnym ogrodem, prywatnym basenem i parkingiem.
Na najwyższym poziomie znajdują się cztery sypialnie i dwie łazienki, taras na górze ma niesamowite widoki.
Środkowy poziom ma duży salon prowadzący na taras z ponownie niesamowitymi widokami, duża kuchnia, jadalnia, WC na dole i wielki korytarz.
Istnieje również poziom piwnicy z dodatkowym salonem, barem i pokojem gier.
Na zewnątrz znajduje się ogród przedni i duży ogród tylny z prywatnym basenem.
Wliczony jest również prywatny garaż, zewnętrzne miejsce parkingowe i magazyn.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R4094491

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.