Óbidos, Vau, Vau

 • Powierzchnia 220
 • Pokoje 4
 • Dom Na sprzedaż

985 000 EUR

4 478 EUR / m²

Óbidos, Vau, Vau

Villa Óbidos Vau

Willa z 4 sypialniami, o powierzchni 220 m2 (powierzchnia zabudowy brutto) posadowiona na działce o powierzchni 135 m2. Willa jest na etapie wykończenia, a zakończenie jej budowy planowane jest na wiosnę 2023 roku. Willa, zaprojektowana przez architektów Madalena Cardoso Menezes i Francisco Teixeira Bastos, wyróżnia się posiadaniem jednego piętra i widokiem na pole golfowe i prywatny ogród villas.The villa składa się z 4 sypialni, 2 sypialnie en suite z master suite jest 24 mkw. Salon 55 mkw ma wyjątkowy widok na pole golfowe i ogród i jest zaprojektowany, aby stworzyć różne różne atmosfery w otwartej przestrzeni. Willa rozległy prywatny ogród jest na południe, co umożliwia doskonałą ekspozycję na słońce w lecie i najlepsze wykorzystanie ogrodu i basenu. Bom Sucesso Resort jest unikalny projekt, z 160 hektarów, podpisane przez 23 międzynarodowo uznanych architektów, wśród nich, Pritzker Souto Moura i Siza Vieira. Wyróżnia się 18-dołkowym polem golfowym zaprojektowanym przez Donalda Steela i 5-gwiazdkowym hotelem, którego ukończenie planowane jest na 2022 rok. Łatwy dostęp do Akademii Golfa, SPA, siłowni, klubu dla dzieci, opieki nad dziećmi, domu klubowego z restauracją i barem, pralni, sklepu spożywczego i usługi zarządzania właścicielami. Posiada cztery korty tenisowe, dwa korty do padla, boiska do piłki nożnej i paintballu, boisko wielofunkcyjne, plac zabaw dla dzieci, sala imprez i helipad.Rozwój znajduje się w Óbidos, 80 km (1 godzina) od Lizbony i 15 minut od historycznego średniowiecznego i zachowanego miasta Óbidos wzdłuż Lagoa de Óbidos, a 5 minut od plaż Rei Cortiço i Bom Sucesso, a 3 km od Międzynarodowej Szkoły.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Taras
 • Garaż

Nr oferty: 69278

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.