Óbidos, Vau, Vau

 • Pokoje 4
 • Dom Na sprzedaż

900 000 EUR

Óbidos, Vau, Vau

Villa Óbidos Vau

Willa z 4 sypialniami, o powierzchni 271 m2 (powierzchnia brutto budowy), z ogrodem, basenem i 2 miejscami parkingowymi, położona na działce o powierzchni 1 018 m2, w zamkniętej społeczności Bom Sucesso Resort, w Óbidos. Projekt podpisany przez architekta João Carrilho da Graça, który starał się zabezpieczyć intymność i przestrzenie wewnętrzne domu, tworząc obszar zewnętrzny o powierzchni 600 m2 z ogrodem i basenem, wokół którego możemy znaleźć różne przestrzenie domu. Posiada 4 sypialnie, z których 3 są en suite, duży salon 65 m2, jadalnia 30 m2 i w pełni wyposażona kuchnia 20 m2. Willa obejmuje również pralnię, maszynownię z łazienką i magazynem, a także wstępną instalację systemu klimatyzacji.Bom Sucesso Resort korzysta z 24-godzinnej ochrony. Jest to wyjątkowy projekt, o powierzchni 160 hektarów, podpisany przez 23 uznanych na całym świecie architektów, wśród nich Pritzker Souto Moura i Siza Vieira. Wyróżnia się 18-dołkowym polem golfowym, zaprojektowanym przez Donalda Steela, oraz 5-gwiazdkowym hotelem, którego ukończenie planowane jest na 2022 rok. Istnieje możliwość dostępu do Akademii Golfa, SPA, siłowni, klubu dla dzieci, opieki nad dziećmi, a nawet domu klubowego z restauracją i barem, pralnią, sklepem spożywczym i usługą zarządzania właścicielami. Posiada cztery korty tenisowe, dwa korty do padla, boiska do piłki nożnej i paintballu, boisko wielofunkcyjne, plac zabaw dla dzieci, sala imprez i helipad.Bom Sucesso Resort jest 14 minut jazdy od historycznego, średniowiecznego i zachowanego miasta Óbidos, obok Laguny Óbidos i 5 minut od plaż Rei Cortiço i Bom Sucesso. Tylko 1 godzina od Lizbony.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Szkoła podstawowa w pobliżu
 • Taras
 • Garaż

Nr oferty: 65544

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.