Óbidos, Vau, Vau

 • Powierzchnia 205
 • Pokoje 3
 • Dom Na sprzedaż

650 000 EUR

3 171 EUR / m²

Óbidos, Vau, Vau

Villa Óbidos Vau

Willa z 3 sypialniami o powierzchni 205 m2 (powierzchnia zabudowy brutto), z prywatnym ogrodem i basenem, położona na działce o powierzchni 925 m2, w kurorcie Bom Sucesso w Óbidos. Projekt autorstwa architektów Graça Dias i Egas Vieira wyróżnia się okrągłą willą i prywatnym basenem na dachu. Składa się z trzech sypialni, z których jedna ma 20 mkw. z łazienką, a pozostałe dwie sypialnie (13,60 mkw. każda) mają dostęp do łazienki o powierzchni 12 mkw. Salon o powierzchni 53 m2 ma podwójny kominek i dostęp do ogrodu oraz zadaszonego tarasu z grillem. Salon jest widoczny z kuchni o powierzchni 16 m2 przez duże przeszklenie, a kuchnia ma również okna na zamknięte patio, które wpuszcza naturalne światło. Jednopiętrowa willa z drewnianą podłogą, szafami we wszystkich sypialniach i na korytarzu łączącym sypialnie. Basen na dachu oferuje niesamowite widoki na osiedle i pole golfowe. Bom Sucesso Resort korzysta z całodobowej ochrony. Jest to wyjątkowy projekt o powierzchni 160 hektarów podpisany przez 23 uznanych na całym świecie architektów, w tym Pritzker Souto Moura i Siza Vieira. Wyróżnia się 18-dołkowym polem golfowym zaprojektowanym przez Donalda Steela. Łatwy dostęp do Akademii Golfa, SPA, siłowni, klubu dla dzieci, opieki nad dziećmi, domu klubowego z restauracją i barem, pralni, sklepu spożywczego i usług zarządzania właścicielami. Ośrodek Bom Sucesso Resort znajduje się 14 minut jazdy od zabytkowego, średniowiecznego i zachowanego miasta Óbidos, obok laguny Óbidos i 5 minut od plaż Rei Cortiço i Bom Sucesso. Obiekt znajduje się 5 minut od szkoły Brave Generation i 30 minut od międzynarodowej szkoły Torres Vedras. Odległość od Lizbony wynosi 1 godzinę.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Taras
 • Garaż
 • Alarm

Nr oferty: 70647

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.