Mokotów, Sadyba, Zielona

 • Powierzchnia 210
 • Powierzchnia działki 380
 • Pokoje 5
 • Rok budowy 1960
 • Dom Na sprzedaż

3 000 000 PLN

14 286 PLN / m²

Mokotów, Sadyba, Zielona

Bliźniak Sadyba - do remontu

REWELACYJNA LOKALIZACJA | SPOKOJNA OKOLICA | PRYWATNOŚĆ
Jeśli określić podstawowe znaczenie i parametry nieruchomości, to w tym przypadku wszystkie trzy są spełnione: Lokalizacja, Lokalizacja, Lokalizacja!
Ta nieruchomość znajduje się na jednej z piękniejszych uliczek Zielonej Sadyby. Dom otoczony jest roślinami. Na działce rosną dojrzałe drzewa.
Spokojna okolica, elitarne sąsiedztwo Jeziorka Czerniakowskiego (druga linia), kortów tenisowych i klubu sportowego Delta sprawiają, że ta część Miasta Ogrodu Sadyba, to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie.
Błyskawiczny dostęp do centrum miasta oraz pełnego zakresu edukacji dla dzieci wpływają na wybitność tej oferty na warszawskim rynku.
Należy również dodać, że lokalne centrum handlowe Sadyba Best Mall znajduje się zaledwie 7 minut pieszo od domu.

OGROMNY POTENCJAŁ NIERUCHOMOŚCI
Nieruchomość do pełnego remontu.
Wymieniony został dach.
do istniejącego budynku został dobudowany pawilon – około 60 mkw, ktory może być oddzielnym mieszkaniem lub może być włączony do całości budynku.
Budynek jest podpiwniczony
Pod tarasem, który jest od strony południowo – zachodniej znajduje się garaż 

parter:
pokój dzienny
kuchnia
pokój
łazienka

dobudowane pomieszczenie:
pokój dzienny
łazienka

piętro:
3 sypialnie
łazienka

piwnica
garaż

Lokalizacja

Sadyba

Sadyba to osiedle zlokalizowane w południowej części Mokotowa. Jedną z granic jest naturalny zbiornik wodny Jeziorko Czerniakowskie, które wraz z zielenią dookoła stanowi Rezerwat Przyrody. To niezwykłe miejsce na spacery, urządzanie pikników, a nawet kąpiele w jeziorze. Nazwa osiedla „Sadyba” wywodzi się z założonej w 1923 r. Oficerskiej Spółdzielni Budowlano-Mieszkaniowej „Sadyba”, która budowała domy dla wysoko postawionych oficerów. Kameralna uliczki znane są ze szlaków latarni gazowych i pięknych willi budowanych z rozmachem.

Nr oferty: 665735

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Katarzyna Walędzik

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.