Málaga, Benahavís, Benahavís

 • Powierzchnia 998
 • Działka Na sprzedaż

1 550 000 EUR

1 554 EUR / m²

Málaga, Benahavís, Benahavís

8 bedrooms Plot or Land for sale in Benahavís

Działka znajduje się w wysokim obszarze El Paraiso i ma bezpośredni widok na Gibraltar, wybrzeże i Sierra de Marbella. Znajduje się 5 minut od autostrady i 10 minut od plaży. Jego prywatność i widoki sprawiają, że to miejsce jest wyjątkową enklawą.
Projektowana willa jest zwrócona na widoki i z kolei oferuje właścicielowi wszystkie wygody luksusowej willi. Skomponowana przez Sotano, Parter, Pierwsze Piętro i Dach. Dom posiada siłownię, saunę, spa, parking, garderobę, jacuzzi, solarium, miejsce do grillowania, strefy relaksu, duży salon i otwarty salon telewizyjny, w pełni wyposażoną kuchnię z wyspą i jadalnię połączoną z tarasem na kolacje na świeżym powietrzu. Willa posiada 8 sypialni i 11 łazienek.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R4111990

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.