Cascais, Cascais E Estoril, Cascais e estoril

 • Działka Na sprzedaż

595 000 EUR

Cascais, Cascais E Estoril, Cascais e estoril

Land Cascais Cascais e estoril

Działka o powierzchni 1.055 m2 w Murches, Cascais, w spokojnej dzielnicy mieszkalnej, z doskonałą ekspozycją na słońce. Działka ta posiada zatwierdzony projekt i pozwolenie na budowę jednorodzinnej willi o współczesnej architekturze o powierzchni około 200 m2, z ogrodem i basenem. Kilka minut od historycznego centrum, Gandarinha, przystani i plaż. W odległości mniej niż 10 minut jazdy samochodem od kilku szkół, takich jak Colégio Amor de Deus, Escola Salesiana do Estoril, Szkoła Niemiecka (Deutsche Schule Lissabon) i SAIS (Santo António International School), 15 minut od szkół międzynarodowych, takich jak TASIS (The American School in Portugal) i CAISL (Carlucci American International School of Lisbon). Szybki dostęp do Marginal Road, A5, i 30 minut od Lizbony i od Humberto Delgado Airport.

Dodatkowe dane
 • Szkoła podstawowa w pobliżu

Nr oferty: 61835

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.