Setúbal, Santiago do Cacém, Cercal do alentejo

 • Powierzchnia 181 225
 • Działka Na sprzedaż

540 000 EUR

3 EUR / m²

Setúbal, Santiago do Cacém, Cercal do alentejo

Land Santiago do Cacém Cercal do alentejo

Rustykalna ziemia o powierzchni 18 ha, 2 km od Cercal do Alentejo, z PDM, która pozwala na izolowaną budowę dla niektórych celów, a mianowicie budowę izolowanych Rozwoju Turystycznego, maksymalnie 6.000m2, z niesamowitym widokiem.

Tutaj można zbudować wymarzony rozwój, z naturą jako głównym sprzymierzeńcem, gdzie goście mogą cieszyć się spokojem i przywrócić swoją energię, będąc blisko wspaniałych plaż Vila Nova de Mil Fontes, a mianowicie bardzo cenione Praia do Malhão i Porto Covo.

Na działce można zobaczyć piękne dęby korkowe, drzewa oliwne i drzewa owocowe.
PDM z Santiago do Cacém (gmina, w której znajduje się nieruchomość) pozwala na budowę zabudowy turystycznej i rezydencji na gruntach wiejskich dla właściciela, który jest rolnikiem.
Ziemia znajduje się 40 km od Sines i 60 km od Melides, gdzie powstaje Costa Terra Golf and Ocean Club.
Zgodnie z art. 28 PDM z Santiago do Cacém, na gruntach wiejskich dozwolona jest budowa Budynków dla własnego zamieszkania właściciela – rolnika;
Zgodnie z art.. 35 PDM z Santiago do Cacém
1 Dopuszcza się następujące rodzaje zabudowy turystycznej.
izolowanej:
a) obiekty hotelarskie związane z określoną tematyką,
a mianowicie: działalność zdrowotna, sportowa, łowiecka, przyrodnicza, edukacyjna, kulturalna, społeczna;
b) Przedsiębiorstwa turystyki wiejskiej (TER);
c) Przedsięwzięcia turystyki pobytowej;
d) Przedsiębiorstwa turystyki przyrodniczej w typologiach przewidzianych w tym numerze;
e) Ośrodki kempingowe i karawaningowe.
2 Oprócz postanowień art. 28 ust. 3, budowa osiedli turystycznych, o których mowa w ust. 1 lit. a)-d), spełnia następujące warunki i parametry budowlane:
a) Maksymalny wskaźnik wykorzystania wynosi 0,1, z wyjątkiem hoteli, który wynosi 0,15, a maksymalna powierzchnia zabudowy wynosi 4000 m2 ogólnie i 6000 m2 dla hoteli;
b) Maksymalny wskaźnik uszczelnienia gleby wynosi 0,2 całkowitej powierzchni budynku.
Cercal, typowa wioska Alentejo z zabytkowym centrum o dużym zainteresowaniu, otoczona wieloma małymi gospodarstwami (znanymi jako płoty). Znajduje się w pobliżu zapory Campilhas i Quinta da Mandorelha, miejsca o wielkim naturalnym pięknie.

Porta da Frente Christies to agencja nieruchomości, która działa na rynku od ponad dwóch dekad. Skupia się na najwyższej jakości domach i inwestycjach, nie tylko na rynku sprzedaży, ale również na rynku wynajmu. Firma została wybrana przez prestiżową markę Christies, jedną z najbardziej renomowanych firm aukcyjnych, instytucji sztuki i nieruchomości na świecie, do reprezentowania jej w Portugalii, na obszarach Lizbony, Cascais, Oeiras, Sintry i Alentejo. Głównym celem Porta da Frente Christies jest oferowanie najwyższej klasy usług dla naszych klientów.

Nr oferty: PF29939

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.