Konstancin-Jeziorna, Konstancin-Jeziorna, Strefa A

 • Powierzchnia 8 616
 • Przeznaczenie Mieszkaniowa
 • Działka Na sprzedaż

2 500 000 PLN

290 PLN / m²

Konstancin-Jeziorna, Konstancin-Jeziorna, Strefa A

Piękna działka budowlana ze stawem i wysepką

PIĘKNA DZIAŁKA PRZY SAMYM KONSTANCINIE 

Działka budowlana | Prywatna droga | Staw | Domek letniskowy z tarasem | Piękny ogród | Cicha okolica

*****

O DZIAŁCE:

Pięknie zalesiona działka budowlana o powierzchni 8 616m2 z zarybionym stawem oraz niewielką wysepką i szuwarami oraz liliami wodnymi znajduje się w odległości 30 km od centrum Warszawy. Jedynie 2 domy w sąsiedztwie gwarantują ciszę oraz prywatność przyszłych właścicieli. 

Na działce znajduje się domek letniskowy ok. 50 m2 z łazienką i tarasem, a do samej nieruchomości prowadzi prywatna droga. Ogród jest ukształtowany w taki sposób, że nie wymaga dużych nakładów pracy, poza sezonowymi porządkami.

Działka jest ogrodzona, i znajduje się na niej przyłącze prądu oraz studnia głębinowa. Istnieje również możliwość doprowadzenia gazu.

LOKALIZACJA:

Konstancin-Jeziorna to urocza miejscowość położona na przedmieściach Warszawy, około 20 kilometrów na południowy zachód od centrum miasta. To spokojne i malownicze miejsce, które cieszy się popularnością ze względu na swoje piękne tereny zielone oraz unikalny klimat.

Jednym z największych atutów Konstancina-Jeziorny jest jego otoczenie przyrodnicze. Można tu znaleźć liczne parki, lasy i rezerwaty przyrody, co czyni to miejsce doskonałym dla miłośników spacerów, wycieczek rowerowych czy po prostu relaksu na łonie natury. Park Zdrojowy, z licznymi zdrojami mineralnymi, to jedno z charakterystycznych miejsc, gdzie mieszkańcy i turyści mogą odpocząć.

Miejscowość oferuje także bogactwo kulturalne i rozrywkowe. Znajdują się tu muzea, galerie sztuki, restauracje serwujące zarówno lokalną, jak i międzynarodową kuchnię oraz różnorodne wydarzenia kulturalne i festiwale, które przyciągają zarówno mieszkańców, jak i turystów.

To miejsce jest również cenione za wysoką jakość życia, spokój i możliwość aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Dzięki swojemu urokowi i różnorodnym atrakcjom Konstancin-Jeziorna jest miejscem, które wiele osób wybiera zarówno na spacer z rodziną, weekendowy wypad, jak i na dłuższy pobyt w otoczeniu natury i spokoju.

Serdecznie zapraszam na prezentację!

Dodatkowe dane
 • Gaz: Tak
 • Prąd: Tak
 • Ogrodzenie: siatka
 • Droga: utwardzona gruntowa
Lokalizacja

Strefa A

Konstancin Jeziorna to urocza miejscowość położona niedaleko, około 20 km, od centrum Warszawy. Pomimo bliskości dużego miasta, Konstancin zachował swój uzdrowiskowy charakter. Niewiele ponad sto lat temu były to lasy należące do majątku ziemskiego rodziny hrabiów Potulickich, dziś również Konstancin wzbudza zainteresowanie zamożnych person uciekających z warszawskiej aglomeracji. Strefa A w Konstancie to wypoczynkowe miasto-ogród na skarpie pradoliny Wisły, wzdłuż rzeki Jeziorki – cicha i zielona alternatywa, dla tych, którzy chcą zostawić miasto w tyle,

Nr oferty: 559248

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.