Real Estate Advisor

Piotr Napierała

Doświadczenie

Piotr już od młodego wieku stawiał na przedsiębiorczość. W biznesie jest ambitny i kreatywny. Podczas pobytu w Londynie zdobywał doświadczenie i poszerzał swoje umiejętności przy projektach deweloperskich budynków mieszkalnych. Po zakończeniu studiów ukończył kurs zarządzania nieruchomościami (Real Estate Economics and Finance course) na uczelni London School of Economics, a obecnie w Partners International poszerza swoje kompetencje o rynek mieszkaniowy premium.

Kwalifikacje

Przez 4 lata uczęszczał do międzynarodowej szkoły w Szwajcarii, a następnie wyjechał na studia do Londynu, gdzie ukończył business management na Uniwersytecie Roehampton. Studiował także w Business School of Lausanne w Szwajcarii. Do nieruchomości przyciągnęła go multidyscyplinarność zawodu agenta oraz możliwość budowania relacji z Klientami ze świata finansów, sztuki i biznesu.

Obecnie jest również zaangażowany w prowadzenie restauracji, gdzie zajmuje się marketingiem i finansami.

Zainteresowania

Pasjonat motoryzacji, podróży i dobrego jedzenia. Uwielbia morze, góry i sport – w szczególności tenis i narciarstwo. W młodości trenował tenisa profesjonalnie, a w trakcie nauki w szkole w Szwajcarii co weekend spędzał czas na nartach.

Offmarket

Bądź na bieżąco

Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.