Málaga, Estepona, Estepona

 • Działka Na sprzedaż

2 850 000 EUR

Málaga, Estepona, Estepona

Plot or Land for sale in Estepona

Ta nieruchomość oferuje wyjątkową okazję dla tych, którzy chcą zainwestować w doskonałej lokalizacji w obszarze New Golden Mile.
Nieruchomość obejmuje grunt o powierzchni 9.500 metrów kwadratowych, zapewniając dużo miejsca na różne możliwości rozwoju.
Część położona najbliżej autostrady oferuje potencjał do budowy sklepu handlowego o powierzchni 1 415 metrów kwadratowych, a jej bezpośrednia i wyraźna widoczność z najbardziej ruchliwej drogi na Costa del Sol sprawia, że jest to idealna lokalizacja do założenia dobrze prosperującego biznesu.
Położona zaledwie 3 km od centrum Estepony i 1 km od plaży, działka ma łatwy dostęp do głównej drogi, która łączy Esteponę, Marbellę i główne miasta regionu Malagi oraz całe wybrzeże Costa del Sol i Kadyksu, jest to wyjątkowa okazja dla inwestorów. Jest również otoczony licznymi trwającymi inwestycjami i projektami, renomowanymi i uznanymi warsztatami, a także wyróżniającymi się wspólnotami mieszkaniowymi, takimi jak 5-gwiazdkowy hotel Kempinsky, Bahia de la Plata i Alcazaba Beach.
Co więcej, górna część nieruchomości może być wykorzystana na parking, zapewniając wygodę potencjalnym przyszłym klientom i odwiedzającym. Ta dodatkowa cecha zwiększa potencjał inwestycyjny nieruchomości.
Podsumowując, ten zurbanizowany grunt w obszarze New Golden Mile stanowi wyjątkową okazję inwestycyjną ze względu na jego strategiczną lokalizację, znaczny rozmiar i potencjał rozwoju. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat tej nieruchomości lub dowiedzieć się, jak wykorzystać tę obiecującą okazję, jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby przedstawić dalsze szczegóły i pomóc Ci w podjęciu świadomej decyzji dotyczącej tej lukratywnej okazji inwestycyjnej.

Nr oferty: R4557880

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.