Málaga, Estepona, Estepona

 • Działka Na sprzedaż

8 000 000 EUR

Málaga, Estepona, Estepona

Plot or Land for sale in Estepona

Wspaniała posiadłość o powierzchni 1/2 miliona metrów kwadratowych położona w dolinach za Las Dunas i hotelem Kempinski w Esteponie. Położona jest około 6 kilometrów od głównej drogi nadmorskiej, a duża część terenu graniczy z Rio Velerin. Z większej części posiadłości można podziwiać wspaniałe widoki na góry i morze, aż po Gibraltar i Afrykę.
Na terenie posiadłości znajduje się rustykalny dom z 4 sypialniami, 2 łazienkami, kuchnią/przystankiem, pokojem dziennym oraz kilkoma budynkami gospodarczymi.
Teren był w przeszłości wykorzystywany jako winnica, plantacja mango, posiadłość myśliwska i gaj oliwny.
Planowanie: Obszar ten jest obecnie „pasem zieleni” i dlatego minimalna wielkość działki wynosi 30.000 m2. Każda działka mogłaby pomieścić dom rolniczy o powierzchni ok. 1.000 m2 z własną plantacją. Inne możliwości wykorzystania terenu to: hotel, budowa obiektów służących ochronie środowiska, kemping, ośrodek medyczny, szkoła, ośrodek jeździecki lub sportowy.
Drogi: Podjazd do domu jest około 1 km długości i jest około 6 km dróg pyłowych w ramach nieruchomości.
Woda i elektryczność: Nieruchomość posiada sieć elektryczną i pozwolenie na pobór 25.000 metrów sześciennych wody rocznie z rzeki (przeciętny dom zużywa około 350 metrów sześciennych rocznie). nieruchomość posiada również wspólną studnię. Na posesji znajdują się dwa duże zbiorniki magazynowe. Nieruchomość ma swój własny transformator.

Nr oferty: R3969550

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.