Andalusia, Málaga, Guadalmina baja

 • Działka Na sprzedaż

2 600 000 EUR

Andalusia, Málaga, Guadalmina baja

Plot or Land for sale in Guadalmina Baja

Działka 3011m2 na sprzedaż, frontowa linia pola golfowego Guadalmina Baja
Położona w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic mieszkalnych w zachodniej Marbelli, Guadalmina Baja, ta duża działka o powierzchni ponad 3000m2 oferuje możliwość wybudowania 1 lub 2 wymarzonych willi.
Działka znajduje się w pierwszej linii golfowej, w odległości krótkiego spaceru od centrum handlowego z licznymi usługami i restauracjami, hotelu Guadalmina i plaży. Posiada również łatwy dostęp do autostrady i centrum miasta San Pedro Alcantara.
Bez wątpienia ta działka o wyjątkowej wielkości jest świetną okazją dla inwestorów lub klientów, którzy marzą o wybudowaniu willi w spokojnej i luksusowej części Marbelli.
Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z nami.
KDT

Nr oferty: R4011283

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.