Sprzedane

Słomczyn, Konstancin-Jeziorna, południowa granica Konstancina

 • Powierzchnia 20 000
 • Typ Budowlana
 • Działka Na sprzedaż

4 200 000 PLN

210 PLN / m²

Słomczyn, Konstancin-Jeziorna, południowa granica Konstancina

Grunt z pozwoleniem na osiedle, 3km od Konstancina

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA Z PROJEKTEM ARCHITEKTONICZNYM I WZ NA BUDOWĘ OSIEDLA DOMÓW JEDNORODZINNYCH

BUILDING PLOT NEAR KONSTANCIN, WITH CONSTRUCTION PERMIT FOR A RESIDENTIAL COMPOUND OF 16 SEMI-DETACHED HOUSES
Please scroll  down for  further info.

Działka położona w południowej części gminy Konstancin-Jeziorna, 3 km od Konstancina, tuż przy Parku Krajobrazowym Lasy Chojnowskie, w odległości kilkuset metrów od drogi krajowej nr 724.

NIERUCHOMOŚĆ
Foremna, w kształcie zbliżonym do kwadratu, w całości niezagospodarowana, porośnięta roślinnością łąkową z niewielkim jedynie zadrzewieniem i 1 malowniczym, rozłożystym dębem – pomnikiem przyrody.

W bezpośrednim zasięgu wszystkie sieci infrastruktury miejskiej energia elektryczna, sieć gazowa, sieć wodociągowa.
Planowana realizacja sieci kanalizacyjnej.

INWESTYCJA
Warunki zabudowy, na które wydane zostało pozwolenie na budowę, dopuszczają powstanie osiedla budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, o całkowitej powierzchni budynku 250 -270 m2 i powierzchni działek pod budynkiem średnio powyżej 850 m2 (do 1500 m2)

4.000 m2 całkowitej łącznej powierzchni budynków

PROJEKT ARCHITEKTONICZNY
Cena sprzedaży obejmuje koncepcję urbanistyczną i gotowy projekt architektoniczny domów z 4 sypialniami.

Budynki o dwuspadowym dachu są nowoczesną interpretacją polskich tradycji architektonicznych. Posiadają dwie wysokie kondygnacje i widne poddasze.
Domy mają formę zamkniętą od strony frontowej części publicznej, natomiast są otwarte na część zieloną (ogród), z przestronnymi tarasami.

W opracowanych projektach na parterze znajduje się strefa dzienna z przestronnym salonem, kuchnią, spiżarnią, gabinetem, łazienką, pralnią oraz garażem. Na piętrze zaprojektowano ponad 30-metrową sypialnię z oddzielną łazienką, garderobą oraz 30-metrowym tarasem, z którego rozciąga się widok na ogród. Pozostałe 3 sypialnie są również bardzo przestronne. Pozostałe 2 łazienki zapewniają pełny komfort użytkownikom. Zewnętrzne schody z tarasu sypialni na piętrze zapewniają dostęp  do ogrodu z obu poziomów  domu.

DODATKOWE INFORMACJE
Podana cena jest ceną netto, powiększona zostanie o należny podatek VAT

Dodatkowe dane
 • Gaz: Tak
 • Woda: Tak
 • Prąd: Tak
 • Ogrodzenie: brak

Nr oferty: 430556

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Wyślij wiadomość

Michał Krześniak

Land Development Specialist

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.