Óbidos, Vau, Vau

 • Działka Na sprzedaż

500 000 EUR

Óbidos, Vau, Vau

Land Óbidos Vau

Działka o powierzchni 2.117 m2, z willą z 5+1 sypialniami, o powierzchni zabudowy brutto 289 m2, w trakcie budowy do wykończenia, z ogrodem, basenem i garażem, w kurorcie Bom Sucesso, w Óbidos. Z zatwierdzonym projektem, podpisanym przez architekta Souto Moura, willa, z panoramicznym widokiem na kurort, morze i ogród, składa się z pięciu apartamentów, biura, dużego salonu o powierzchni 58 m2, jadalni o powierzchni 17 m2 i kuchni o powierzchni 17 m2. Znajduje się tu również pomieszczenie gospodarcze i pralnia. Szklana fasada zapewnia dużo światła i współistnienie z całym otoczeniem. Ogród od strony południowej. Ośrodek Bom Sucesso Resort ma całodobową ochronę. Jest to wyjątkowy projekt o powierzchni 160 hektarów, podpisany przez 23 architektów o międzynarodowej renomie, wśród nich Pritzkers Souto Moura i Siza Vieira. Wyróżnia się 18-dołkowym polem golfowym, zaprojektowanym przez Donalda Steela, oraz 5-gwiazdkowym hotelem, którego ukończenie zaplanowano na 2022 r. Akademia golfa, SPA, siłownia, klub dla dzieci, opieka nad dziećmi, a nawet dom klubowy z restauracją i barem, pralnią, sklepem spożywczym i usługami zarządzania właścicielami. Na terenie ośrodka znajdują się cztery korty tenisowe, dwa korty do padla, boiska do piłki nożnej i paintballa, boisko wielofunkcyjne, plac zabaw dla dzieci, sala imprez i lądowisko dla helikopterów. Ośrodek Bom Sucesso jest oddalony o 14 minut jazdy samochodem od zabytkowego, średniowiecznego i zachowanego w dobrym stanie miasta Óbidos, obok laguny Óbidos i 5 minut od plaż Rei Cortiço i Bom Sucesso. Tylko 1 godzina drogi od Lizbony.

Nr oferty: 60723

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.