Porto, Aldoar, Foz do Douro e Nevogilde, Aldoar, foz do douro e nevogilde

 • Komercja Na sprzedaż

2 000 000 EUR

Porto, Aldoar, Foz do Douro e Nevogilde, Aldoar, foz do douro e nevogilde

Building Porto Aldoar, foz do douro e nevogilde

Nowy budynek składający się z pięciu apartamentów o łącznej powierzchni 212 m2 (powierzchnia użytkowa brutto) oraz ogrodu o powierzchni 124 m2, położony w jednej z najlepszych dzielnic Foz do Douro, Porto. Przebudowa tego budynku zakończyła się w 2020 roku. Budynek ma pełną własność, a wszystkie apartamenty są wyposażone i umeblowane. Apartamenty są obecnie wynajmowane na podstawie umów długoterminowych, co czyni tę nieruchomość aktywem z gwarantowanym dochodem, idealnym dla inwestorów. 5 minut spacerem od Praia da Luz. W pobliżu rynku Foz, placu Império i Rua da Senhora da Luz, bogatych w tradycyjne sklepy. W pobliżu Porto British School i Porto Catholic University oraz w odległości 5 minut jazdy od Lycée Français International de Porto. W odległości 10 minut jazdy znajdują się szpital CUF Porto, szpital Lusíadas Porto i Casa de Saúde da Boavista. Foz do Douro to jedna z najbardziej uprzywilejowanych lokalizacji mieszkalnych w mieście Porto, a także jedna z najbardziej kosmopolitycznych i atrakcyjnych dzielnic w kraju, z wyjątkowymi widokami na rzekę Douro i Atlantyk, znana z tego, że jest otoczona plażami Foz i Matosinhos. 15 minut od głównych centrów handlowych w mieście, Norte Shopping i Arrábida Shopping, 10 minut od autostrady A1 i Via de Cintura Interna (VCI). 5 km od stacji kolejowej i stacji metra São Bento, terenów nadrzecznych i kultowych piwnic wina porto, po przekroczeniu mostu Dom Luís I, jednego z charakterystycznych zabytków miasta. 15 minut od lotniska Francisco Sá Carneiro i 2 i pół godziny od Lizbony.

Dodatkowe dane
 • Ogród
 • Szpital w pobliżu
 • Apteka w pobliżu
 • Szkoła podstawowa w pobliżu

Nr oferty: 58103

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.