Mokotów, Sadyba, Bernardyńska

 • Powierzchnia 57
 • Typ Biuro
 • Pomieszczenia 1
 • Rok budowy 2014
 • Komercja Na sprzedaż

990 000 PLN

17 411 PLN / m²

Mokotów, Sadyba, Bernardyńska

Lokal biurowy w nowoczesnym apartamentowcu Sadyba

LOKAL BIUROWY W NOWOCZESNYM APARTMENTOWCU W SADYBIE

Możliwość parkowania przy posesji | Wykończony w podwyższonym standardzie | Cicha i kameralna część Sadyby 

*****

ROZKŁAD i STANDARD:

* Open-space – kuchnia i toaleta 

Lokal usytuowany jest na parterze w budynku. Do sprzedaży bez mebli. Posiada sieć komputerową, instalację alarmową, videofon, serwerownię.

LOKALIZACJA:

Budynek jest położony w cichej i kameralnej części Sadyby. W bliskiej odległości od Sobieskiego oraz Powsińskiej. Dojazd do Centrum zajmuje ok. 15 min.

INFORMACJE DODATKOWE:

* Do biura przynależą 4 miejsca parkingowe w garażu podziemnym, w cenie 30 tyś każde.
* Lokal jest wynajmowany jako showroom firmie tapicerskiej. Możliwość przejęcia lokalu z najemcą.

Zapraszamy na prezentację!

Dodatkowe dane
 • Winda: Tak
 • Jezioro: Tak
 • Autobus: Tak
 • Fitnes w pobliżu: Tak
 • Basen w pobliżu: Tak
 • Sklep spożywczy w pobliżu: Tak
Lokalizacja

Sadyba

Sadyba to osiedle zlokalizowane w południowej części Mokotowa. Jedną z granic jest naturalny zbiornik wodny Jeziorko Czerniakowskie, które wraz z zielenią dookoła stanowi Rezerwat Przyrody. To niezwykłe miejsce na spacery, urządzanie pikników, a nawet kąpiele w jeziorze. Nazwa osiedla „Sadyba” wywodzi się z założonej w 1923 r. Oficerskiej Spółdzielni Budowlano-Mieszkaniowej „Sadyba”, która budowała domy dla wysoko postawionych oficerów. Kameralna uliczki znane są ze szlaków latarni gazowych i pięknych willi budowanych z rozmachem.

Nr oferty: 885994

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.