Andalusia, Cádiz, Cádiz

 • Powierzchnia 6 975
 • Pomieszczenia 84
 • Komercja Na sprzedaż

11 700 000 EUR

1 678 EUR / m²

Andalusia, Cádiz, Cádiz

84 bedrooms Commercial Property for sale in Sotogrande

Niesamowita okazja do zakupu hotelu / klubu sportowego / kompleksu handlowego na San Roque Golf Development.
Jeden z najbardziej up i coming postcodes w południowej Hiszpanii, San Roque Golf jest prywatny, bezpieczny, gated rekolekcje. Położony w sąsiedztwie ekskluzywnego rozwoju mieszkalnego Sotogrande, obszar jest idealnie położony między tętniącym życiem obszarze Marbella i Puerto Banus i centrum biznesowe Gibraltaru w ciągu 35 minut z każdej strony.
Około 1 godziny z lotniska w Maladze, 30 minut z lotniska w Gibraltarze i 45 minut z lotniska w Jerez, zwiększenie dostępności lotów jest otwarcie przeznaczenia do i z większości Wielkiej Brytanii i Europy. Dodatkowo, mając Sewillę w odległości 2 godzin jazdy samochodem, a także egzotyczne miejsca na marokańskim wybrzeżu i Tangerze, które znajdują się w odległości krótkiej podróży promem od lokalnego portu Algeciras, ten cichy, bogaty obszar, szybko staje się czołowym europejskim luksusowym regionem.
Znany ze swojego słonecznego klimatu, San Roque znajduje się na najbardziej wysuniętej na zachód części spieczonego słońcem Costa del Sol, a dla nie-golfistów, jest w zasięgu ręki piaszczystych plaż, białych wiosek i wspaniałych rozległych terenów wiejskich i górskich, czekających na zwiedzanie pieszo, konno lub rowerem.
San Roque Golf został niedawno nabyty przez nowych właścicieli, które znacznie przebudowany i ulepszony dom klubowy i Old Course do standardów międzynarodowych, a San Roque New Course jest również do modernizacji.
Sam hotel, siedzi na podwyższonym miejscu, wybitnie z głównego ronda, przy wejściu do San Roque Golf rozwoju i oferuje panoramiczne widoki na Morze Śródziemne, zarówno stare i nowe pola golfowe San Roque, a także wspaniałe okoliczne góry i wsi. Widoczne z głównej drogi A34 wybrzeża, który jest główną drogą łączącą Gibraltar, Sotogrande i Marbella, imponująco imponujący budynek jest doskonale usytuowany i siedzi na końcu wspaniałego drzewa wyłożone drogi wejściowej, że wije się na drodze do głównego, bramy bezpieczeństwa przy wejściu do hotelu i urbanizacji San Roque Golf,
Stylizowany na tradycyjny andaluzyjski urok cortijo, wygląd zewnętrzny nawiązuje do ikonicznych białych wiosek, z których słynie ten obszar. Bardziej nowoczesne wnętrze, ewoluowało od czasu ukończenia budynku, a teraz zapewnia przestrzeń i udogodnienia odpowiednie do wykonywania jako wielofunkcyjnej nieruchomości komercyjnej.
Przy podejściu, hotel wykazuje klasyczną hiszpańską elegancję, jak przystało na ten obszar, a lekka i przestronna recepcja powitalna daje wskazówkę co do wielkości budynku, z imponującą podwójną wysokością, galeryjną klatką schodową potwierdzającą to wrażenie.
Rozmieszczone na 5 poziomach, nieruchomość była używana przez ostatnie 10 lat jako obiekt szkolny wyżywienie dla prywatnego, opłaty płacenia, szkoły międzynarodowej na luksusowym rozwoju Sotogrande, położony 15 minut od San Roque.

Nr oferty: R4074742

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.