Málaga, Marbella, Marbella

 • Powierzchnia 950
 • Komercja Na sprzedaż

5 500 000 EUR

5 790 EUR / m²

Málaga, Marbella, Marbella

Shop for sale in Marbella

JEDYNA W SWOIM RODZAJU NIERUCHOMOŚĆ KOMERCYJNA OKAZJA DLA INWESTORA W CENTRUM MARBELLI W CENIE DO SPRZEDAŻY
NIESAMOWITA DBAŁOŚĆ O SZCZEGÓŁY I ZBUDOWANY, ABY TRWAĆ PRZEZ DZIESIĘCIOLECIA.
LOKALIZACJA!!! Ta nieruchomość jest jedyna w swoim rodzaju, strategicznie położona na Avenida Ricardo Soriano 65 tuż przy wejściu do centrum Marbelli w rondzie Piruli. Ta nieruchomość jest widoczna dla dziesiątek tysięcy samochodów i ludzi, którzy przechodzą obok każdego dnia. Każdy, kto przejeżdża przez Marbellę, będzie przechodził obok tego sklepu.
SIZE!!! Ta nieruchomość jest jedyna w swoim rodzaju, jest to jeden z niewielu sklepów w całej Marbelli, który nie tylko posiada niesamowicie dużą powierzchnię wewnętrzną 950 m2 rozłożoną na dwóch piętrach, ale również posiada 400 m2 powierzchni zewnętrznej tarasu z prywatnym użytkowaniem. Nie znajdziesz wielu, jeśli w ogóle, właściwości w Marbelli, które mają tak duże wymiary, takie jak ten.
ODNOWIONY! Ta nieruchomość została odnowiona z najwyższym poziomem jakości i dbałości o szczegóły możliwe. Remont tego sklepu został skrupulatnie wykonany, aby wykorzystać każdy cenny metr kwadratowy możliwe. Rury zostały przeniesione, aby wykorzystać najwyższe możliwe wysokości sufitów. Górne piętro ma maksymalną wysokość sufitu 3 metry, podczas gdy dolne piętro ma maksymalną wysokość sufitu 3,6 metra. Wysokości takie jak te są niezwykle rzadkie do znalezienia w innych nieruchomościach komercyjnych w całej Marbelli.
KONSTRUKCJA!!!
1. Wszystkie rury zostały zaizolowane w celu zmniejszenia hałasu. Zupełnie nowe okablowanie elektryczne i światła zostały zainstalowane.
2. Zainstalowano 12 zupełnie nowych klimakonwektorów Daikin, aby zapewnić maksymalny komfort temperaturowy. Te klimakonwektory są energooszczędne dzięki zastosowaniu systemu kotła wodnego i agregatu chłodniczego do regulacji temperatury wewnątrz.
3. Zainstalowano fabrycznie nową windę o udźwigu 2000kgs.
4. 3 zupełnie nowe łazienki, całkowicie wyłożone porcelaną
5. Całkowicie nowa żelazna konstrukcja schodów z bieżnikami pokrytymi kwarcem i światłami ledowymi oświetlającymi każdy stopień
6. Szklana fasada owija się wokół nieruchomości z 3 stron, z główną stroną wychodzącą na Avenida Ricardo Soriano. Szkło jest szkłem bezpiecznym o grubości 2 cm. Zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i ochronę sklepu. Szkło to musiało być specjalnie zamówione ze względu na jego wysokość 3 metrów i grubość 2 cm.
7. Zewnętrzny taras został zbudowany z systemem odeskowania, że każdy kawałek może być indywidualnie usunięty dla łatwego dostępu do części pod spodem.
8. Taras został zaimpregnowany dwoma adwokatami tkaniny asfaltowej, zapewniając maksymalną ochronę przed wodą przez kolejne dekady.
9. Taras zewnętrzny został zamknięty po obwodzie grubym 2 cm szkłem
10. Piętro na dole ma zupełnie nową maszynę Daikin z wymiennikiem powietrza, która może dostarczyć świeże powietrze do piętra na dole, utrzymując jednocześnie temperaturę otoczenia.
Ta nieruchomość jest warta ponad 7.000.000, ale jest wyceniona na szybką sprzedaż na 5.500.000.
Inwestorzy szukający ROI mogą oczekiwać miesięcznego dochodu z wynajmu w wysokości co najmniej 17.000.
Nie znajdziesz innej nieruchomości jak ta, lokalizacja, jakość budowy i ogromne wymiary.

Dodatkowe dane
 • Garaż

Nr oferty: R4104610

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.